top of page

דרך היצירתיות

להפוך לאמן, בחיים האישיים והמקצועיים

משה כץ

כל אחד יכול ללמוד להיות יצירתי!!

"אני מאמין  שהמציאות היא רק המלצה. אני מאמין שכל אחד יכול ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה לבדוק גבולות וליצור מתוך השראה. אני מזכיר לעצמי את הצורך להשתחרר מהפחד מטעויות- הן לא קיימות, הכל חלק מתהליך המשכי ומדויק של התפתחות

היצירתיות היא המשאב האנושי הכי חשוב שאיתו נולדנו. היא כלי ריפוי, כלי חינוכי שעוזר לנו להתפתח ולהתקרב ליעוד שלנו. דרך היצירתיות הוא מדריך מלא השראה, ידע ופרקטיקה, שחושף את נבכי התהליך היצירתי וחייו של אמן בתנועה. הספר מיועד לכל מי שמרגיש את הקריאה הפנימית, את הקול הפנימי שדורש שינוי אמיתי ויסודי בחיים..."

 

*עלות הספר  98 ש"ח 

דרך היצירתיות אנחנו שוכחים מהסחות הדעת והקושי בריכוז. פתאום, ההשראה וההתלהבות מניעים אותנו קדימה, אנחנו זזים בסקרנות פעילה, עם כוח עצום שגורם לנו לצלול עמוק פנימה ולהגיע הכי רחוק בלי כל מאמץ

- משה כץ

הספר בהמלצת נשיא המדינה, המשורר רוני סומק ועוד אלפי קוראים נלהבים ברחבי העולם...

דרך היצירתיות אנחנו משחררים את החרדות והפחדים, את שיפוט היתר ומבינים שאין טעויות בתהליך היצירתי של חיינו- הכל חלק מהתפתחות טבעית והדרגתית אל עבר החדש והמיוחד.

חינוך ליצירתיות פועל על כל החסמים של הילדים ומשחררת אותם, שחרור מהפרפקציוניזם, שחרור משיפוט עצמי ואמונות מגבילות. חינוך ליצירתיות מחזיר את הילדים אל הסקרנות האקטיבית שלהם.

*עלות הספר  98 ש"ח 

להגדיל ולדפדף בספר...

* עלות הספר  98 ש"ח 

דרך היצירתיות אנחנו מתחברים ומקשיבים לילד שבנו.

תמונת רקע פרופיל משה כץ אדריכל יושב על כסא בסטודיו

אודות המחבר

משה כץ - אדריכל, מעצב עירוני ואמן אינטרדיסציפלינרי. בוגר לימודי ארכיטקטורה בבצלאל והאוניברסיטה של פירנצה, איטליה. כיום פעיל בארץ ובאירופה כעצמאי ובשיתופי פעולה עם אמנים ברחבי העולם. מנחה סטודנטים ומנטור לאדריכלים צעירים. בנוסף חוקר ומרצה בעולם בנושאי יצירתיות ותהליכים יצירתיים, ופיתוח שיטה שמעניקה כלים מעשיים למקצועות שונים, כגון: אדריכלות פוגשת קונדיטוריה/קולינריה.

 

משה, יליד חיפה, נדד עם משפחתו ובאופן עצמאי ברחבי אירופה כמחצית מחייו, וכיום מבלה את זמנו הפרטי והמקצועי בין ישראל וחו"ל. הציג עבודותיו בביאנלה בוונציה 2004, זוכה פרסים ופרסומים רבים, בפרויקטים ייחודיים, כגון: מצפה שקיעה, חלל רוחני לכל הדתות, הכנסייה העירונית הפתוחה, "בית הסקרנות" - בית ספר יסודי בטוסקנה, "די-אן-איי של בית" - פרויקט של חלל בתנועה מסונכרנת עם המוזיקה, בשיתוף המוזיקאי והיוצר דויד ברוזה.

"אני מאמין שהמציאות היא רק המלצה! אני מאמין שכל אחד יכול ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה, לבדוק גבולות וליצור השראה. אני "ילד" סקרן שצומח מהמקום הרגשי-רוחני, ויחד עם זאת אינטלקטואלי ומחובר לצורך לתרגם את היצירה במציאות, בחומר. אני מזכיר לעצמי את הצורך להשתחרר מהפחד בטעויות-הן לא קיימות, הכל חלק מתהליך המשכי של גילוי. כל מה שאני רוצה זה לשחק ברעיונות, צורות וחומרים, לחפש את הקשרים הנסתרים שבין האדם והאין-סוף, ליצור מתוך אהבה ותחושת שותפות לבריאה".

היי משה,

אמנם אני רק בחצי הדרך של הספר אבל וואו! אני מרגישה כאילו אתה מדברר את הנשמה שלי, את היומיום שלי, את העומקים שמאחורי העשייה שלי, בצורה הכי מזוקקת שיש. וזה מרגש אותי מאוד. תודה שנתת לי למצוא את עצמי דרך המילים שלך.

- הילה

כל אחד יכול ללמוד להיות יצירתי!

בואו לגלות את הספר שישנה לכם את המציאות. תקבלו כלים פרקטיים, תרגילים, ידע ובעיקר השראה לעשות את השינוי שרציתם.

עלות הספר  ₪98  

הספר צבעוני / כריכה רכה / 253 עמודים

** בבקשה שימרו על קשר וספרו איך הספר תרם או השפיע עליכם. אני אשמח מאוד לשמוע ולהכיר.​

logo white
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
bottom of page