דרך היצירתיות

להפוך לאמן בחיים האישיים והמקצועיים

About

ברושור-1.jpg

כל אחד יכול להיות יצירתי!

האם מישהו לימד אותך איך להיות יצירתי? האם אי פעם התבקשתם לחשוב מחוץ לקופסה ושמתם לב שחסרים לכם הכלים כדי להיות חדשניים, להיות האומנים של עצמכם?

מה אם אומר לכם שרוב האנשים כלל לא מודעים לפוטנציאל היצירתי שחבוי בתוכם שאתו הם נולדו, משום שמעולם לא לימדו אותם את התהליך היצירתי שמוביל בהדרגה מהמופשט ואל המוצר הסופי.

 

כל אחד יכול להיות יצירתי, ולשפר את היכולות האישיים על ידי ידע ייחודי וההבנה- מה היא יצירתיות. על ידי כלים קונקרטיים ותרגול, הספר מציע בדיוק את זה ולכל מי ששייך בדרך זו או אחרת לתחומי היצירה, תחומי העיצוב, האמנות והחדשנות.

*** אם אתם אדריכלים, מעצבים, הנדסאים, הנדסאי אדריכלות, הנדסאי בניין, מעצבי פנים, הום סטיילינג, מעצבי מוצר, מעצבים גרפיים, מעצבים תעשייתיים, מעצבי אופנה, אמנים, מוזיקאים, רקדנים ואנשי מחול, אנשי קולנוע או אנימטורים, מעצבי דיגיטל UX, אנשי היי-טק, אנשי פיתוח וחדשנות או כל מי שסקרן ומתעסק בתחומי היצירה, אם כאנשי מקצוע, הוראה או כסטודנטים - הספר הזה הוא עבורכם! 

 

ספר זה יעזור לכם להפוך ליצירתיים יותר, יקנה לכם יתרון עצום בתחומכם, אם תבינו איך לעבוד עם ההשראה ולתרגם אותה דרך העולם הפנימי שלכם- רגשות, מחשבות ותחושות, לכדי דבר ממשי בעולם.

כך, דרך היצירתיות, תוכלו סוף סוף להפוך ליוצר החופשי שרציתם ונועדתם להיות-  לראות את המציאות כהמלצה ולחלום עם עיניים פקוחות! 

משה כץ

ברושור-3.jpg
ברושור-4.jpg
משה כץ דרך היצירתיות ספר עיצוב
ברושור-7.jpg

אתם בטח מכירים את זה!

רגע ההתחלה, איך ואיפה מתחילים? מאיפה תגיע ההשראה שלי? ואם כבר מרגישים משהו, אז מה עושים איתה ואיך הופכים דבר מופשט כל כך כמו רגש או תחושה לפרויקט שלך?

*** בואו ללמוד איך מתרגמים את העולם הפנימי שלכם לסיפור, לחלל, לסימן, לדבר אמיתי בעולם. ליצירה מורכבת וברורה לכולם. אני מכיר את זה בדיוק, זה מתסכל כשאין תהליך מובנה שאפשר לחזור אליו בכל פעם, שאפשר לסמוך עליו ועל עצמנו שבכל פעם נגיע לתוצאה טובה יותר, חדשנית ויצירתית יותר...

אז למה אף אחד לא מלמד אותנו את זה?! את הדבר הכי חשוב בעצם...בדיוק בגלל זה החלטתי לכתוב את הספר, אחרי 25 שנים שבהם נדדתי וחקרתי ולמדתי ולימדתי לא מעט סטודנטים ואנשי מקצוע על התהליך היצירתי, על שיטות ודרכים להתחבר להשראה, לבנות קונספט, לתרגם אותו שלב אחר שלב למוצר, לפרויקט הסופי שלהם ויקבל ביטוי בכל מקום ופרט ביצירה.

אני מביא לכם את הספר הזה שיעשה סדר, שיסביר מהי יצירתיות באמת ושכל אחד מאיתנו יכול ללמוד להיות יוצר יצירתי, לממש את הפוטנציאל המקסימלי שלנו וסוף סוף לשלוט בתהליך מובנה שיוביל אותנו לתוצרים חדשניים- הרבה מעבר לדמיון.

 

הספר הזה בא לתת ידע ייחודי, כלים פרקטיים, תובנות והשראה להיפתח, להשתנות ולשדרג את עצמנו ולהפוך לאומנים שתמיד רצינו להיות.

משה כץ דרך היצירתיות ספר השראה
משה כץ דרך היצירתיות ספר עמודים
משה כץ דרך היצירתיות ספר המלצות
משה כץ דרך היצירתיות ספר המחבר

עלות הספר- 98 ש"ח מחיר השקה ( במקום 118 ש"ח)

* הספר כולל משלוח. זמני המשלוח באחריות דואר ישראל.

* הספר צבעוני / כריכה רכה / 253 עמודים

*לבירורים ושאלות, נא לפנות במייל בלבד

משה כץ אדריכל I

MOSHE  KATZ ARCHITECT

+972 544228988 I