top of page

דרך היצירתיות

להפוך לאמן, בחיים האישיים והמקצועיים

משה כץ

כל אחד יכול ללמוד להיות יצירתי!!

"אני מאמין  שהמציאות היא רק המלצה. אני מאמין שכל אחד יכול ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה, לבדוק גבולות וליצור מתוך השראה. אני מזכיר לעצמי את הצורך להשתחרר מהפחד לטעות. אין טעויות- הן לא קיימות, הכל חלק מתהליך המשכי ומדויק של התפתחות. 

דרך היצירתיות הוא מדריך מלא השראה, ידע ופרקטיקה, שחושף את נבכי התהליך היצירתי וחייו של אמן בתנועה. הספר מיועד לכל מי שמרגיש את הקריאה הפנימית, את הקול הפנימי שדורש שינוי אמיתי ויסודי בחיים..."

 

דרך היצירתיות אנחנו שוכחים מהסחות הדעת והקושי בריכוז. פתאום, ההשראה וההתלהבות מניעים אותנו קדימה, אנחנו זזים בסקרנות פעילה, עם כוח עצום שגורם לנו לצלול עמוק פנימה ולהגיע הכי רחוק בלי כל מאמץ

- משה כץ

הספר בהמלצת נשיא המדינה, המשורר רוני סומק ועוד אלפי קוראים נלהבים ברחבי העולם...

דרך היצירתיות אנחנו משחררים את החרדות והפחדים, את שיפוט היתר ומבינים שאין טעויות בתהליך היצירתי של חיינו- הכל חלק מהתפתחות טבעית והדרגתית אל עבר החדש והמיוחד.

חינוך ליצירתיות פועל על כל החסמים - שחרור מהפרפקציוניזם, שחרור משיפוט עצמי ואמונות מגבילות ומחזיר אותנו  אל הסקרנות הילדית והאקטיבית שלנו.

להגדיל ולדפדף בספר...

דרך היצירתיות אנחנו מתחברים ומקשיבים לילד שבנו.

תמונת רקע פרופיל משה כץ אדריכל יושב על כסא בסטודיו

אודות המחבר

משה כץ - אדריכל, מעצב עירוני ואמן אינטרדיסציפלינרי. בוגר לימודי ארכיטקטורה בבצלאל והאוניברסיטה של פירנצה, איטליה. כיום פעיל בארץ ובאירופה כעצמאי ובשיתופי פעולה עם אמנים ברחבי העולם. מנחה סטודנטים ומנטור לאדריכלים צעירים. בנוסף חוקר ומרצה בעולם בנושאי יצירתיות ותהליכים יצירתיים, ופיתוח שיטה שמעניקה כלים מעשיים למקצועות שונים, כגון: אדריכלות פוגשת קונדיטוריה/קולינריה.

 

משה, יליד חיפה, נדד עם משפחתו ובאופן עצמאי ברחבי אירופה כמחצית מחייו, וכיום מבלה את זמנו הפרטי והמקצועי בין ישראל וחו"ל. הציג עבודותיו בביאנלה בוונציה 2004, זוכה פרסים ופרסומים רבים, בפרויקטים ייחודיים, כגון: מצפה שקיעה, חלל רוחני לכל הדתות, הכנסייה העירונית הפתוחה, "בית הסקרנות" - בית ספר יסודי בטוסקנה, "די-אן-איי של בית" - פרויקט של חלל בתנועה מסונכרנת עם המוזיקה, בשיתוף המוזיקאי והיוצר דויד ברוזה.

"משה היקר, קיבלתי את ספרך "דרך היצירתיות".. עיינתי בו ומצאתי בו תובנות חשובות ומעניינות לאופן שבו נתפסת היצירתיות וכן באשר לכלים שיכולים להפוך כל אדם ליצירתי, לחדשני, ולמי שמבטא טוב יותר את כישוריו וממצה את הפוטנציאל הגלום בו. נראה לי כי הספר פותח צוהר להכרת התהליך של היצירתיות ובכך תרומתו העיקרית. מדינתנו בנויה..מקבוצות שכולן פסיפס מרהיב ואיתן ששמו ישראל, והאחריות להמשך הקיום והשגשוג שלנו מתממשת בזכות אזרחים ואזרחיות כמוך. תודה לך על הספר".

כבוד נשיא המדינה, יצחק הרצוג

היי משה,

אמנם אני רק בחצי הדרך של הספר אבל וואו! אני מרגישה כאילו אתה מדברר את הנשמה שלי, את היומיום שלי, את העומקים שמאחורי העשייה שלי, בצורה הכי מזוקקת שיש. וזה מרגש אותי מאוד. תודה שנתת לי למצוא את עצמי דרך המילים שלך.

- הילה

כל אחד יכול ללמוד להיות יצירתי!

בואו לגלות את הספר שישנה לכם את המציאות. תקבלו כלים פרקטיים, תרגילים, ידע ובעיקר השראה לעשות את השינוי שרציתם.

הספר צבעוני / כריכה רכה / 253 עמודים

** בבקשה שימרו על קשר וספרו איך הספר תרם או השפיע עליכם. אני אשמח מאוד לשמוע ולהכיר.​

logo white
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
bottom of page